+370 (622) 76992         litimeksa@gmail.com

Flag Counter

UAB „Litimeksa“

Įmonės kodas 304358859

Tel. +370 (622) 76 992

litimeksa@gmail.com

UAB "Litimeksa"

Įmonės kodas 304358859

PVM mokėtojo kodas LT100010577512

Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas

Ričardas Monkevičius +37062276992

Džiaugiamės, galėdami pristatyti jums, labai veiksmingus, naujos kartos INDILIT serijos mikrobiologinius preparatus, specialiai sukurtus Šiaurės Europos klimato sąlygoms, geriausių Indijos specialistų mikrobiologijos ir žemės ūkio pramonės srityje.

 

 INDILIT serijos preparatai jau parodė savo didžiausią efektyvumą lauko bandymuose, kurie buvo atlikti Raseinių rajone, AUGOS laukuose. Tyrimus atliko Aleksandro Stulginskio universiteto specialistė,doc.dr. Sonata Kazlauskaitė.

 

Daugiau »

 

SKB-ZnSB

Preparatas naudojamas augalų apdorojimui siekiant pagerinti  augalų augimą ir padidinti produktyvumą. Pagrindinis SKB - ZnSB preparato veikimo mechanizmas yra organinių rūgščių gamyba ir netirpios cinko sulfido, cinko oksido ir cinko karbonato konvertavimas į prieinamą augalams Zn +,  sumažinant dirvožemio ph lygį, gerinant dirvožemio sudėtį,  didinant pasėlių derlingumą ir dirvožemio sveikatą.

 

Daugiau »

SKB-FosterPlus (kitas pavadinimas SKB_PGPR)

Naudojamas sėklų apdorojimui siekiant pagerinti  augalų augimą, didinti produktyvumą ir apsaugoti augalus nuo neigiamų aplinkos veiksnių. SKB_PGPR preparato veikimo mechanizmas - tai augalų augimą skatinančių hormonų gamyba, taip pat gebėjimas tirpinti ir mobilizuoti fosfatus, kalį ir kitus svarbius jonus gaminant organines rūgštis ir specifinius fermentus, sideroforus, kurie pagerina geležies įsisavinimą ir bendrą augalų  atsparumą nepalankioms aplinkos sąlygoms.

 

Daugiau »

SKB-BV

Bacillus vallismortis  aktyviojo štamo  pagrindu naudojamas sėklų prieš sėją apdorojimui, grūdų paviršiaus apdorojimui, įskaitant žieminius ir pavasarinius kviečius, siekiant pagerinti augalų augimą ir vystymąsi, padidinti jų našumą.

Teigiamas SKB - BV poveikis augalams yra susijęs su fitohormonų, tokių kaip indol-3-acto rūgšties (IAA), giberelinų, citokininų, butandiolių, kuriuos gamina bakterijos, esančios preparate.

Preparatas pagerina augalų mitybą fosforu ir kaliu, geležies įsisavinimą, labai sustiprina augalų imunitetą.

 

Daugiau »

SKB-BioTrich

Biologinis preparatas, sukurtas grybelių konsorciumo pagrindu. Preparatas pasižymi plataus spektro poveikio žemės ūkio kultūroms jų augimo procese. Biologinis preparatas naudojamas siekiant pagerinti grūdų, ankštinių augalų,  lubinų, linų, daugiamečių žolių, cukrinių runkelių, bulvių ir kitų kultūrų mitybą. Ypač rekomenduojama naudoti šį preparatą žieminių kultūrų, tokių kaip kviečių,kvietrugių, rąpsų,  miežių apdorojimui.

 

Daugiau »

SKB-BioLam

Biologinis preparatas, sukurtas grybelių ir jūros dumblių ekstrakto kombinacijos pagrindu. Preparatas pasižymi plataus spektro poveikio žemės ūkio kultūroms jų augimo procese. Preparatas naudojamas siekiant pagerinti grūdų, ankštinių augalų, lubinų, linų, daugiamečių žolių, cukrinių runkelių, bulvių ir kitų kultūrų mitybą.

 

Daugiau »