+370 (622) 76992         litimeksa@gmail.com

Flag Counter

UAB „Litimeksa“

Įmonės kodas 304358859

Tel. +370 (622) 76 992

litimeksa@gmail.com

UAB "Litimeksa"

Įmonės kodas 304358859

PVM mokėtojo kodas LT100010577512

Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas

Ričardas Monkevičius +37062276992

Polimiksobakteryn

Preparatas Polimiksobakteryn yra sukurtas fosfatų mobilizuojančios bakterijos Paenibacillus polymyxa pagrindu. Šio preparato taikymas padeda pagerinti žieminių kviečių, kukurūzų, kitų grūdinių kultūrų rūšių, taip pat cukrinių runkelių ir linų mitybą fosforu. Bakterijos, esančios preparato sudėtyje yra aktyvūs augimo stimuliuojančių medžiagų gamintojai, tai leidžia naudoti preparatą ne tik priešsėjiniam sėklų paruošimui, bet ir per lapus. Skirtingai nuo kitų preparatų, Polimiksobakteryn yra nespecifinis preparatas, todėl jis gali būti sėkmingai naudojamas daugelio kultūrų rūšių auginimo technologijose.

 

Daugiau »

Ryzohumin

Preparatas Ryzohumin yra sukurtas siekiant sudaryti reikiamas sąlygas produktyvių azoto fiksuojančių bakterijų su ankštiniais augalais simbiozių formavimuisi. Priklausomai nuo augalų rūšies, juose yra padaugintų bakterijų, būdingų konkrečiam ankštiniam augalui. Skirtingai nuo preparatų, parduodamų kitose kompanijose ir organizacijose, Ryzohumin savo sudėtyje turi ne tik bakterijų, bet ir fiziologiškai aktyvių natūralios kilmės junginių. Tai leidžia padidinti sėklų priešsėjinį apdorojimo efektyvumą. Ryzohumin daro didžiulę įtaką lubinų, sojų, avinžirnių augalų produktyvumui. Yra labai efektyvus auginant žirnius ir pupeles (žinomas pavyzdys iš praktikos, kai apdorojus Rizohuminu pasėlius jų produktyvumas padidėjo 100 %).

 

Daugiau »

Khetomik

Khetomik - tai biologinė trąša, sukurta grybelio Chaetomium cochliodes pagrindu. Trąša pasižymi stiprinančiu poveikiu imuninei sistemai ir plataus spektro veiksmais augalų produktyvumo procesui.  Naudojamas siekiant pagerinti grūdinių ir ankštinių kultūrų,  saulėgrąžų, lubinų, linų, daugiamečių žolių, cukrinių runkelių, bulvių ir kitų augalų mitybą.

 

Biologinio preparato poveikis augalams yra daugiafunkcinis. Biologinė trąša savo sudėtyje turi grybelį, kuris aktyviai kolonizuoja šaknų sistemą ir padidina šaknų įsisavinimą,  taip pat preparato sudėtyje yra fitohormonių medžiagų, sukeliančių augalų atsparumą neigiamiems aplinkos veiksniams.

Khetomik biologinė sudedamoji dalis nėra skirta tik vienai augalų rūšiai, todėl preparatą galima naudoti augalininkystėje universaliai.

 

Daugiau »

Biohran

Preparatas Biohran savo sudėtyje turi azoto fiksuojančių bakterijų Azospirillum brasilense (bulvėms) arba Azotobacter chroococcum + Azotobacter vinelandii bakterijų asociaciją (daržovių kultūroms), imobilizuotų vermikomposto granulėse (organinių medžiagų kompostavimo produktas, kuris buvo pagamintas naudojant Kalifornijos sliekų hibridą Eisenia foetida). Taip pat galima gaminti preparatą skystu pavidalu. Šiuo atveju naudojama bakterinė kultūra (komponentas Nr. 1) ir vermikomposto ekstraktas (komponentas Nr. 2). Preparatas yra veiksmingas auginant bulves, kopūstus, agurkus, pomidorus ir kitas daržoves.

 

Daugiau »

Albobakteryn

Preparatas Albobakteryn yra sukurtas fosfatų mobilizuojančios bakterijos  Achromobacter album pagrindu. Šis preparatas skirtas pagerinti žieminių ir pavasarinių rapsų, taip pat garstyčių mitybą mineralu. Skatina didesnį derlingumą ir aliejaus kiekį.

 

Daugiau »

Diazobakteryn

Preparatas Diazobakteryn skirtas padidinti žieminių rugių, grikių, visų rūšių svidrių produktyvumą. Užtikrina labai aktyvių azoto fiksuojančių asociacijų formavimąsi, yra galingas augimo stimuliuojančių medžiagų gamintojas. Skatina didesnį pasėlių produktyvumą, padidina amino rūgščių ir baltymų kiekį galutiniame produkte.

 

Daugiau »

Mikrohumin

Preparatas Mikrogumin, sukurtas azoto fiksuojančios bakterijos Azospirillum brasilense ir fiziologiškai aktyvių junginių komplekso pagrindu, yra veiksmingas auginant miežius ir avižas. Padidina derlingumą, turi didžiulį poveikį azoto apykaitai augaluose, o tai padeda didinti aminorūgščių ir baltymų kiekį produkte. (Auginant alaus gaminimui tinkamas miežių veisles, kuriose negali būti daug baltymų, Mikrohumin turi būti naudojamas esant žemam dirvožemio derlingumui).

 

Daugiau »