Litimeksa

Mokslas įrodė, kad simbiozė ir ryšys su mikroorganizmais yra augalų gyvenimo pagrindas, užtikrinantis žemės ūkio augalų produktyvumą. Tam puikiai pasitarnauja mikrobiniai preparatai, kuriais aprūpina bendrovė „Litimeksa“.

Litimeksa“ įkurta 2016 metais. Bendrovė vysto bendrus projektus su užsienio partneriais. Bendradarbiauja su ekologiniais ūkiais. Įmonė dirba su kelių šalių laboratorijomis, kuriose išskiriami mikroorganizmai iš Lietuvos dirvožemių. Bendrovės iniciatyva tyrimai atliekami Lietuvoje ir Latvijoje. Lietuvoje tyrimai atliekami skirtingose vietovėse.

Įmonė  Litimeksa“ bendradarbiauja su kelių valstybių laboratorijomis, vykdo projektus su užsienio partneriais. Lietuvos specialistai ir laboratorijos mokslininkai stebi mikrobiologinių preparatų veiksmingumą, stebi skirtingų sezonų rezultatus. Specialistai ir laboratorijos mokslininkai daro išvadas, tobulina preparatų veiksmingumą kiekvienai kultūrai bei žemės struktūrai. 

 Mikroorganizmai yra augalų gyvenimo pagrindas, užtikrinantis žemės ūkio augalų produktyvumą. Tačiau  mikroorganizmų bendruomenių sudėtis šaknies zonoje ne visada yra priimtina darniam augalų augimui ir vystymuisi. Dėl to kaltos nepalankios aplinkos sąlygos, pernelyg didelė žemės ūkio chemizacija ir kt.

Todėl „Litimeksos“ įkūrėjams kilo idėja aprūpinti žemės ūkio augalus agronomiškai vertingais mikroorganizmais.  Mikrobiniai preparatai yra veiksmingi, kai jie naudojami tiek ekologinės, tiek tradicinės  žemdirbystės  sistemose . Todėl labai svarbu ištirti dirvožemį, norint  tikslingai planuoti ūkininkavimo veiklą, kad dirvožemyje išsilaikytų tinkama bakterijų pusiausvyra, o kartu su ja – aukštas derlingumas.

LITIMEKSA

UAB „Litimeksa“

Įmonės kodas 304358859

Tel. +370 (622) 76 992

info@litimeksa.lt